HABERLER

Mosder'in Teşekkür Mesajı

26 Aralık 2017

Mosder'in Teşekkür Mesajı

Devamı

Heryerde Sizlerleyiz !

22 Kasım 2019

Ürünlerimizi bulabileceğiniz birçok satış kanalındayız! Günümüzün akıcı ticaret kanalı olan E-Ticaret platformlarının hemen hepsinde geniş ürün yelpazesi ile markamız siz değerli müşterilerimizin her zaman ulaşabileceği bir konumda size hizmet vermektedir. Alışveriş devi birçok platformda ve mağazada ürünlerimize ulaşabilir, kaliteye uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Toptan ve perakende alışverişlerinizde ödeme ve nakliye kolaylığı ile siz değerli müşterilerimize üstün hizmet vermekteyiz.

Devamı

15-18 Ocakta Antalyadayız

20 Kasım 2019

15 - 18 Ocak 2020 tarihleri arasında Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan HotelEquipment – Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı'na Mandella Home and Garden ailesi olarak sizlerle buluşmak üzere katılım sağlıyoruz.

Devamı

Evsid'e üyeyiz!

20 Kasım 2019

Türk Ev Ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği Evsid’e üye olan Türkiye’nin en büyük üretici ve ihracatçıları arasındayız! “EVSİD, kurulduğu 2014 yılından bu yana, ev ve mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve ihracatçı firmaların daha katma değerli ürünler üreterek, ürünlerini yurt içi ve uluslararası pazarlarda pazarlayabilmeleri için farklı projeler üreten sektörün en önemli meslek örgütüdür.”

Devamı

Bizi Sosyal Medyadan takip edebilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan takip eden takipçilerimize sürprizlerimiz olacaktır.

Devamı